09127553918 09127553918
امداد خودرو اتوبان ساوه همدان

امداد خودرو اتوبان ساوه همدان

09127553918

کمک به رانندگان در مسیر

امداد خودرو اتوبان ساوه همدان یک شرکت مجاز در زمینه خدمات امدادی است که با هدف ساماندهی و ارتقای کیفیت خدمات به مشتریان تاسیس شده است.
این شرکت با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز جهان، سعی در جلب رضایت مشتریان دارد.
امداد خودرو اتوبان ساوه همدان با دارا بودن تیم مجرب و ماهر در حوزه امداد خودرو، خدمات مختلفی را ارائه می دهد.
از جمله خدمات ما حمل خودرو با چرخگیر، دکل، کفی، مکانیک سیار که شامل تعمیر در محل، باتری به باتری، پنچرگیری، بنزین و ... می باشد.
استفاده از خودروبر و یدک کش های غیر مجاز برای شما پر هزینه و پر خطر است.
امداد خودرو اتوبان ساوه همدان قادر است خدمات امدادی را برای تمام مارک های خودرو اعم از ایران خودرو، ساپیا، تویتا، بنز، مدیران خودرو و ... انجام دهد.
در صورتی که در محور ساوه تهران نیازمند دریافت خدمات امداد خودرویی بودید، با تماس با امداد اتوبان ساوه تهران میتوانید از خدمات فوری و اورژانسی خودرویی در محل بهره مند شوید.

همانطور که میدانید، اتوبان ساوه همدان از جمله مسیر های پر تردد کشور محسوب میشود.
با توجه به تردد های زیاد در این اتوبان، خدمات امداد خودرو از اهمیت بسیاری برخوردار شده است.
امداد خودرو اتوبان ساوه همدان با کسب مجوز رسمی از سازمان های مربوطه به صورت 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به هموطنان است.

خدمات امدادی در این اتوبان شمال موارد زیر است:
1- تعمیر خودرو
اگر خودرو شما در جاده خراب شود، نیروهای امداد خودرو اتوبان ساوه همدان به سرعت با استفاده از وسایلی که در اختیار دارند، اتومبیل شما را تعمیر میکنند.

2- تامین سوخت
در صورتی که خودرو شما به دلایل مختلف با مشکلاتی همچون کمبود سوخت مواجه شد، پرسنل مجموعه ما برای تامین سوخت خودروی شما اقدام میکنند.

3-انتقال خودرو
در صورتی که اتومبیل شما نیاز به انتقال دارد، امداد خودرو اتوبان ساوه همدان با استفاده از وسایل حمل و نقل مناسب همچون یدک کش و جرثقیل و همچنین رعایت اصول، اتومبیل را به مقصد مورد نظرتان حمل میکند.

4- اطلاعات و راهنمایی
پشتیبانان مجموعه در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات و راهنمایی برای رانندگان به صورت شبانه روزی پاسخگو رانندگان عزیز هستند.
امداد خودرو اتوبان ساوه همدان با هدف کمک به رانندگان و جلوگیری از تاخیر و مشکلات ترافیکی، در 24 ساعت شبانه روز فعال میباشد.

امداد خودرو در اتوبان ساوه همدان با داشتن ۲۰۰ نفر از کارشناسان مجرب در تیم‌های امدادی در سراسر شهر، توانسته است تمام نقاط را پوشش دهد.
بنابراین، می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان به شما خدمات امدادی ارائه کند.
امداد خودرو اتوبان ساوه همدان با تکیه بر رسیدن به موقع و انجام خدمات با کیفیت، مسئولیت پذیری خود را نسبت به شما اثبات می‌کند و قول می‌دهد که درخواست شما را سریع ثبت و پیگیری کرده و متخصصین مناسب را برای حل مشکلات فنی خودروتان به محل فرستاده.
امداد خودرو جاده ساوه همدان از سامانه GPS و موقعیت سنج برای ثبت و نظارت بر تمامی امدادرسانان و تیم‌های امدادی استفاده می‌کند.
امداد خودرو اتوبان ساوه همدان با استفاده از سامانه خود، تیم امدادی نزدیک‌ترین به شما را پیدا کرده و به سرعت به سمت شما می‌آید.
این عامل باعث می‌شود که سرعت امدادرسانی به حداکثر برسد.

هزینه های امداد خودرو ساوه همدان:
امداد خودرو اتوبان ساوه همدان با رعایت نرخ‌نامه‌ی اتحادیه، هزینه‌های شفاف و مناسبی را برای خدمات امداد خودرو دریافت می‌کند.
شما نیازی ندارید که نگران سودجویی و تقلب باشید.
تمام هزینه ها و تعرفه های تیم امداد خودرو اتوبان ساوه همدان مطابق مصوب اتحادیه میباشد و کمترین قیمت را در میان همکاران امداد خودرویی برای ارائه خدمات در نظر گرفته است.

Loader